+90 533 973 4097

Biz Kimiz

Markanızı Amazon'la dünyaya açıyoruz

dtecmedia-ile-basariya-ulasin-2

Markanızı Amazon'la dünyaya açıyoruz

2017 yılında Tec Global bünyesinde Emre Ketenci tarafından kurulmuş olan DTECZONE, Amerika San Francisco, Almanya Düsseldorf, Türkiye İstanbul ve İzmir'de bulunan 17 kişik profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin yenilikçi ve en dijital ajanslarından biri olma yolunda devam etmektedir.

DTECZONE, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yenilikçi ve şeffaf yapısıyla müşterilerine en avantajlı hizmeti sunmayı hedeflemiş olup bünyesinde bulunan mühendisler sayesinde optimizasyon süreçlerini en hızlı şekilde yapmaktadır. Şirketimiz, web tabanlı yazılım ve dijital pazarlama/çözümleme sistemleri sayesinde, yüksek müşteri memnuniyet yüzdesiyle büyümesine her yıl orantısal olarak devam etmektedir. 

Ekip olarak en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve şeffaflık olup bu sayede şirketimizin bilinirliği sürekli artmaktadır.

Uzman mühendislerimizin aldığı değerli eğitimlere ek, en yenilikçi ve güncel teknolojilerin takibiyle süreçlerimizin daha hızlı ve güvenilir olmasını sağlayarak markaların dünya çapında bilinirliğini arttırmakta ve kendilerine değer katmasını sağlamaktayız.

Logo Bank