+90 533 973 4097

Amazon Reklam Yönetimi

Amazon'da reklam yönetimleri nasıl olmalıdır ?

amazon-advertising

Amazon Reklamlarınızın Yönetimini Yapalım

E-Ticaret yapan herkesin en önemli sorusu, "Ürünlerimin arama sonuçlarının en üstünde olmasını nasıl sağlarım?" Bu sorunun cevabı kısaca veri analizine dayalı liste ve reklamdır.

Müşteriler, ürünlerinizi satın almadan önce onları bulabiliyor olmalıdır. Bunun temel yolu ise arama yapmaktan geçer. Müşteriler, ürün için sağladığınız bilgiler (başlık, açıklama vb.) ile eşleşen anahtar kelimeleri girerek arama yapar. Metin eşleşme derecesi, fiyat, bulunurluk, seçim ve satış geçmişi gibi faktörler, ürününüzün müşteri arama sonuçlarında nerede görüneceğini belirler. Ürününüz için uygun ve eksiksiz bilgiler sağlayarak, ürününüzün görünürlüğünü ve dolayısıyla satışlarınızı artırabilirsiniz. Genel olarak, daha fazla satılan ürünler, arama sonuçlarının başlarına doğru listelenme eğilimi taşır. Bir üründeki satışlarınız arttıkça, yerleştiğiniz sıra da yükselir ve bu da çığ etkisi yaratarak daha fazla satış yapmanızı sağlar.

E-Ticarette reklam vermeden ilerlemek neredeyse imkansızdır. Reklam, markanızı günden güne büyütecek ve akılda kalıcı hale getirecektir. Tüm E-Ticaret platformlarında olduğu gibi Amazon'da da organik olarak ulaşabileceğiniz kitlenin yanı sıra reklam ile ulaşabileceğiniz kitleyi de değerlendirip kazançlarınızı artırmak için gerekli olan stratejileri oluşturmalısınız.

Sponsorlu reklamlar müşterilerinizin markanızı ve ürünlerinizi keşfetmesine ve bunlarla etkileşim kurmasına yardımcı olur. Daha güçlü bir reklam stratejisi oluşturmak için çeşitli reklam türlerini bir araya getirmeniz önerilir. Reklam çözümlerimiz, müşterilere yolculuklarının her aşamasında (bilinirlikten satın almaya ve sonraki aşamalara kadar) ulaşmanıza ve onlarla etkileşim kurmanıza yardımcı olur. Uzman mühendislerimiz doğru reklam kampanyaları düzenleyerek reklam maliyetlerini azaltacak ve satışlarınızı arttırmanızı sağlayacaktır.

Kurulum

Kurulum

Reklam kampanyalarınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi organize ederiz

Optimizasyon

Optimizasyon

Reklamlardan alacağınız dönüşümü en yüksek olacak şekilde optimize ederiz.

Raporlama

Raporlama

Reklam gösterimlerini, tıklamalarını ve dönüşümleri belirler ve raporlarız.

Logo Bank