+90 533 973 4097

Amazon Liability Insurance

Amazon Liability Insurance

dtecmedia-services-2

Amazon Liability Insurance (Sorumluluk Sigortası)

Çoğu satıcı Amazon işine ilk başladığında genellikle Amazon'un sorumluluk sigortası yaptırmanızı istediğinin farkında değillerdir. Bu bazıları için korkutucu gelebilir, ancak e-ticaret sigortası düşünüldüğü kadar karmaşık değildir.

Yasal olarak satılan ürün sebebiyle kullanıcıların ve/veya diğer üçüncü şahısların uğrayacakları bedeni ve maddi zararlardan dolayı sadece üreticiler değil aynı zamanda aracı, satıcı ve ithalatçılar da yasal olarak sorumludur. Bu nedenle Amazon'un amacı kullanıcıyı, satıcıyı ve kendisini yasal olarak korumaktır. DTECZONE olarak uzun yıllar Amerika ve Avrupa gibi ülkelerde kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde artık Türkiye'de ikamet eden tüm Amazon satıcılarına sigorta işlemlerini yapabiliyoruz. 

Sigorta işlemleri onayınız sonrası 1-3 iş gününde tamamlanmakta olup sigortanın Amazon tarafından onaylandığının garantisini de firma olarak veriyoruz. Özellikle Amazon tarafından talep edildikten sonra sigorta nedeniyle hesabınızın askıya alınmaması için bir an önce sigortanızı yaptırıp Amazon'dan onay almanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Kurulum

Kurulum

Reklam kampanyalarınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi organize ederiz

Optimizasyon

Optimizasyon

Reklamlardan alacağınız dönüşümü en yüksek olacak şekilde optimize ederiz.

Raporlama

Raporlama

Reklam gösterimlerini, tıklamalarını ve dönüşümleri belirler ve raporlarız.

Logo Bank