+90 533 973 4097

Amazon Hesap Açılışı

Markanızı dünyaya tanıtmak için benzersiz bir pazar yeri

dtecmedia-services-1

Markanızı dünyaya tanıtmak için benzersiz bir pazar yeri

Amazon, 1 Trilyon dolarlık piyasa değeriyle Dünya’nın en değerli 5 şirketinden biridir. Amazon’un bu kadar yüksek bir değere sahip olmasının temel sebebi ise, rekabetten ziyade müşterilere odaklanmasıdır. Şirket bugünün kârını ikinci plana atıp tamamen müşteri sadakati oluşturmaya çalışmakta olup bu da müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Şirketin bu noktada kullandığı en önemli silahı Amazon Prime'dır. Gelmiş geçmiş en başarılı sadakat programlarından biri olan Amazon Prime, en basit tanımıyla, sabit bir ücret karşılığında, satın aldığınız ürünleri aynı gün veya sonraki gün teslim etme ayrıcalığı sunuyor. Bu hizmet de hızlı tüketimi benimsemiş özellikle Amerika'lı müşteriler için benzersiz bir hizmettir. Amazon’un dünya çapında 300 Milyondan fazla sadık müşterisi bulunmakta olup dünyanın önde gelen markalarının yanı sıra 1.7 Milyon adet küçük ve orta büyüklükteki firma şu an Amazon’da satış yaparak globalleşmenin avantajlarını yaşamaktadır. Perakende sektörünün yanında firmalar markalarını dünyanın beğenisine sunarak büyük ölçüde yatırımlar, toptan anlaşmalar ve satışlar gerçekleştirmektedirler.

Amazon sadece 2021 yılında 386 Milyar Dolar ciro yapmış olup bunun büyük bir bölümü Amazon güvencesini kullanan satıcılardır. Markaları dünyaya tanıtmak için benzersiz bir platforma sahip olan dünyanın en büyük E-Ticaret sitesi olan Amazon'un başlıca avantajları aşağıdaki gibidir;

  • Garantili ödeme alma
  • Siparişlerle ilgili tüm müşteri ilişkilerini Amazon'un yönetmesi
  • Markaların 180'den fazla ülkeye kendilerini tanıtabilmesi
  • Toptan satışlara olanak sunması
  • Yatırımcılara markaları tanıtabilmek

 

DTECZONE olarak, başta Amazon hesabınızın açılması, hesap yönetimi, marka tescili, reklam yönetimi, Amazon'la iletişim ve müşteri ilişkileri gibi her konuda destek verebiliyoruz. Siz de dünyanın en büyük E-Ticaret sisteminde yer almak ve markanızı dünyaya tanıtarak büyümek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurulum

Kurulum

Reklam kampanyalarınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi organize ederiz

Optimizasyon

Optimizasyon

Reklamlardan alacağınız dönüşümü en yüksek olacak şekilde optimize ederiz.

Raporlama

Raporlama

Reklam gösterimlerini, tıklamalarını ve dönüşümleri belirler ve raporlarız.

Logo Bank